Категории

.

Категории

.

Симпатична гъба лампа LED touch small night light детска спалня лампа в главата на леглото лампа батерия, Безплатна доставка.

Симпатична гъба лампа LED touch small night light детска спалня лампа в главата на леглото лампа батерия, Безплатна доставка.

BGN 9.60

Наличност
Налично


Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Моден Креативни ЛЕР заштеда на енергија светилки, нежно притиснете печурки глава, може да се емитираат топла светлина.
3.Тоа може да биде ставен во ходникот агол, плакарот седиште, лента со алатки, складирање кутија среден-низок светлина агол.
Пакувањето на производот :
1 x ноќ светлина (Батерии не се вклучени)
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
https : //www..com/store/group/Novelty-Lighting/1353060_257636056.html?spm=2114.8147860.0.1422.xst0 Fp
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 3.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. 4.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. 2. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика.

Основни характеристики

Цвят:
цвят изпратен на случаен принцип
Стил:
Модерен
Тема:
Растение
търговска марка:
Халоджаджу
Материал:
Пластмаса
Име на продукта:
USB led light
Номер На Модела:
лека нощ
Тип:
led лампа
Продукт:
лека нощ
Вид На Продукта:
Вътрешно Осветление
Характеристика:
Иновация
силата на:
3 х ААА батерии
is-customized:
ДА
Цвят:
многоцветен
Характеристика:
энергосберегающая лампа докосване на светлина

Избор на клиенти