Категории

.

Категории

.

Нови детски стикери за стена декор карикатура на стената на автомобила декор стикер 3d тапет детска стая-стикер за стена

Нови детски стикери за стена декор карикатура на стената на автомобила декор стикер 3d тапет детска стая-стикер за стена

BGN 19.00 BGN 20.78

Наличност
Налично

Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница. Деца Ѕид Decals Оркестарот Цртан филм Ѕид Автомобил Оркестарот Налепница 3d Позадина Детска Соба Ѕид Налепница Се Прилагоди : Да Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил Функција : Еко-Пријателски Технологија : Сечење (користење на 6 години) ако ви треба поголема големина или прилагодено боја, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 60x30cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 21.Дизни ме Остави порака ,кажи ми : Custom name=___ ? Font = ___? Боја=___? Инаку,default Font - 21.Дизни; стандардната боја - црна ќе биде предаден.
Ефект Покажуваат
Слики не мора да ги покажат вистинските димензии на објектот, тие се само за прикажување ве молиме проверете го објектот големина.
Пакет се Вклучени(Спецификација : 2 парчиња) : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Ве молиме проверете прием на информации,оставете го вашето целосно име, целосна адреса и целосен телефонски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од поштата во вашата локална поштата. И ние нема да плаќаат за превозот на трошоците за испраќање на стоката.
Ве молиме оставете порака до мене кога ќе го поставите цел,Дозволете ми да знам боја треба
Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво, под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји).

Основни характеристики

Цвят:
Черно, Синьо, Сиво, Зелено, Розово, Лилаво, Червено, Бяло, Жълто, Кафе
Размер:
56x37cm
Класификация:
За Хладилник, За Комини За Печки На Гардероба, За Плочки За Стена, Стикери Тоалетна, Етикети Мебели,Етикети Панел, Етикети Пол,Етикети Прозорец
Стил:
Карикатура
търговска марка:
Пуму
Материал:
Пластмаса
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Тема:
Модел
Номер На Модела:
RS5637

Избор на клиенти