Категории

.

Категории

.

Ако се изкачи до главозамайваща в седлото, бъдете готови за пътуване на кон Vinyl стикер за стена, конна езда цитат на стикери за стена за домашен декор

Ако се изкачи до главозамайваща в седлото, бъдете готови за пътуване на кон Vinyl стикер за стена, конна езда цитат на стикери за стена за домашен декор

BGN 11.00 BGN 12.29

Наличност
Налично


Добредојдовте На Нашата Продавница!
Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница .
Квалитетот на нашите винил материјал, кој е еден од најдобрите во Кина.
Ние сме во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои според барање на нашите клиенти.
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб;
Материјал : Животната Средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја;
Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму.
Место : Погоден за било каква рамна површина како што се Очила/Подови/Врати/Ѕидови/Огледала/Автомобили/Чамци/Велосипеди/Дрво/од Пластика/Метал
Пакет : Обично вклучува Винил Decal, Трансфер Филм, Инструкции на англиски јазик, Демо Примерок.
Боја : ве Молиме погледнете на боја картичка подолу. Ако не можете да најдете на боја на копче погоре, ве молиме оставете белешка во ред или испратете ни порака. Бои може да биде прикажана малку поинаква од материјали што се должи на екранот поставување на компјутери.
Големина : Можете да изберете заврши големини преку копчињата погоре. Сликите се предвидени за повикување само .Ако сакате други готови големини, ве молиме контактирајте со нас пред да се нареди. Изгледот големина обично се различни од заврши ефект . Ќе добиете нашиот распоред производ кој е секогаш точна. Ние ќе се обезбеди примена на инструкциите за да ви помогне да се направи производ како ефект слика.

Основни характеристики

Цвят:
Черно, Синьо, Светло Лилаво, Червено, Бяло, Кафяво, Светло Сиво, Тъмно Синьо, Тъмно Сиво, Лилаво
Размер:
63cmx58cm
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Стил:
Класически
Номер На Модела:
5Р316
Класификация:
За Стена
Сценарий:
Стена
Код На Цензора:
5Р316
търговска марка:
касаманис
Тема:
Герои
Спецификация:
Single-piece Package
Материал:
Винил
Материали:
Non-toxi, относящий към околната среда содружественный PVC винил Мат
Характеристики На Продукта:
Водоустойчив винил, рязане на етикети (не са отпечатани)
Целта:
Декорация на дома
Препоръчителното място:
дневна
Завършен Размер:
63cmx58cm
Тема:
Ако се изкачи до главозамайваща в седлото, бъдете готови за пътуване, цитиран от надпис на надпис
is_customized:
Yes

Избор на клиенти