Категории

.

Категории

.

30*150 мм стъклена Синя полилей кристални призми 5 бр. / чанта форма на падане на Основната лампа подвесная част от фестивал украсяват висулка

30*150 мм стъклена Синя полилей кристални призми 5 бр. / чанта форма на падане на Основната лампа подвесная част от фестивал украсяват висулка

BGN 19.18

Наличност
Налично


Име : 30*150 mm Стакло Сина Лустерот Кристал Призми 5 компјутери/торба Капка Форма Дома
Светилка Виси Дел Фестивал Ги Красат Pendant .
Големина : 30*150mm.
N.W. : 37 g/еез .
Meterial : K9 Кристал.
Пакет : 5 компјутери/торба .
Употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот Светилка
Осветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home/Куќа
Оркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци.
Денот на вљубените Велигден Додатоци
Ноќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци Подарок
Денот на мајката Денот на Таткото Подарок
Април Будала е Ден Алатка Реквизити
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. 2.Ако ви се исполнат проблеми во текот на обработка на уплатата,pls ни се обратите за помош. 3.Зачувам е многу безбеден и удобен. Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.

Основни характеристики

Тема:
Талисман
Материал:
Crystal
Стил:
Фън Шуй
Материал:
Crystal k9
Състояние:
чисто нов
Размер:
30*150mm
Ню Йорк.:
37 г / бр
Опаковката Съдържа:
5шт / чанта
Фестивални Аксесоари:
Halloween Ден На Благодарността Тиха Нощ Декор На Аксесоари За Подарък
призми кристал полилеи:
Начало Декор Лампа Светлина Виси Медальон
Тип:
Доставка За Събития И Партита
Номер На Модела:
HD140405DE-4
Тип Елемент Event & Party:
Украси За Партита

Избор на клиенти