Категории

.

Категории

.

Китай бронзови украси за малки стъклени чаши бутилки вино статуя на принц

Китай бронзови украси за малки стъклени чаши бутилки вино статуя на принц

BGN 33.00 BGN 47.98

Наличност
Налично


Кина бронза украси за мала стаклена чаша вино во шишиња, статуата на Принцот Бебе материјал : Бронзени Бебе големина : 12 cm долги и 12 см висок Бебе тежина : 206 грама Слика Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. Има префинет форми и препознатлив стил. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Ние collecte ги форма лични колектор. Имаме нашата продавница во кина. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Брод за U. S. На 7-15 дена.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Но, работите понекогаш се случи. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.

Основни характеристики

Регионална Функция:
Китай
Материал:
Мед
Тема:
Талисман

Избор на клиенти