Категории

.

Категории

.

Героите на нашето семейство завинаги свалящ се PVC стикер на стената декор за спалня хол

Героите на нашето семейство завинаги свалящ се PVC стикер на стената декор за спалня хол

BGN 4.00 BGN 4.75

Наличност
Налично


Детали
Модел No : WS0977
Оригиналната Големина : 22cm x62cm
Боја : Црна
Квалитет : Нашата налепници се направени од висок квалитет, водоотпорен и издржливи винил. Овие налепници ќе трае
години без пилинг или исчезнува. Вашето задоволство е загарантирана !
Материјал : Само лепило отстранлив винил
Состојба : нова
Каде да се применуваат : Налепници ќе се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати,
итн. - Каде што сакате !
Ве молиме имајте во предвид : Ако треба да се движи налепници по тие биле применети ; отстранување на налепница внимателно за да се избегне оштетување. На налепница може да се reapplied, но неговата лепило својства може да се намали .
ОРИГИНАЛНА ГОЛЕМИНА
СЕ ОДВИВААТ ГОЛЕМИНА
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ
Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија,и секоја земја., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично Ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 5-25days може да пристигне на вашата адреса. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашиот веб продавница,. Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.
Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.

Основни характеристики

Класификация:
За Стена
Стил:
Модерен
търговска марка:
ZOOYOO
Материал:
Пластмаса
Спецификация:
Single-piece Package
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Сценарий:
Стена
Номер На Модела:
HM08179
Стикери За Стена:
Залепне на стената

Избор на клиенти