Категории

.

Категории

.

Имитация на кожени животински имитация на сладък котки котешки гнездо ръчно изработени 10.5 * 7 cm

Имитация на кожени животински имитация на сладък котки котешки гнездо ръчно изработени 10.5 * 7 cm

BGN 4.80

Наличност
Налично


Име на производ : симулација фоса мачка
Производ материјал : волна-како рачно изработени
Спецификација на производот : 10.5 СМ висок 7 CM долги
Heze градот е родното место на симулација на животните, и макро уметност симулација на животинско крзно направи еден од најраните производители Макро уметност крзно co., LTD., долгорочно снабдување со крзно играчка, крзно занаети, симулација на животинско крзно занаети, играчка животни, крзно, пердув занаети. Куче, мачка производи, вклучувајќи симулација, симулација, симулација, симулација на камила, симулација магариња, говеда, симулација симулација yak, симулација на зајак, коза симулација, симулација на овци, елени симулација, симулација на жирафа, симулација на кенгур, тигар, лавот и fox, на koala, симулација koalas, симулација, симулација на Волкот, симулација пингвини, симулација верверица, симулација на панда, орелот, пилешко. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин. Heze област да бидат ангажирани во крзно традиционалните играчки обработка, ние ги користиме на локалните истражување и развој способност, изобилство од крзно ресурси и работна сила ресурси за развој и производство на сите видови на моделирање симулација крзно производи од животинско потекло, сите производи првата инјекција во за производство на животните форми, школка со зајакот на влакна и волна. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин. Искрено добредојде клиенти дома и во странство да се распрашува, да разговараат за соработка
Она што е животно симулација занаети :
Симулација на животните користат направени од животинско крзно, во согласност со физичката големина на примероци, тоа е еден вид на кожа играчка животни.

Основни характеристики

Цвят:
бяло, жълто
Стил:
Pastorale
Материал:
Пластмаса
Тема:
Домашни любимци

Избор на клиенти