Категории

.

Категории

.

2018 мъжки часовник луксозна марка Fashion Watch Man Faux Leather Аналогов Watch Free shipping Wholesale Reloj Hombre Blue A75

2018 мъжки часовник луксозна марка Fashion Watch Man Faux Leather Аналогов Watch Free shipping Wholesale Reloj Hombre Blue A75

BGN 4.00 BGN 4.69

Наличност
Налично


Луксузни Модни Faux Кожа Мажите Аналогни Часовници се Види Бесплатен превозот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : 68 Движење
Бендот Материјал : Кожа СТП
Случај Материјал : Нерѓосувачки челик
Дисплеј Тип : Аналогни
Случај Големина : 3.4 х 3.4 cm
Случај Дебелина : 1cm
Бендот Должина : 24cm
Боја : Како на Сликата Покажува
Пакет Содржина :
1x Стилски Мажите се Види
X
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга. Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Топло Совети :
При купување на стоки,ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број,ќе испрати до вас, како е
Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет види,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .

Основни характеристики

Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Характеристика:
Водоустойчивост, Няма
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Тип Обков:
Обтегач
Вид На Материала На Лентата:
PU
Диаметър На Циферблата:
34 мм
Движение:
Кварц
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дебелина На Корпуса:
00мм
Широчина На Лентата:
10мм
Номер На Модела:
WFX8740
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
търговска марка:
ТАНГНАД
Форма На Корпуса:
Кръг
за да гледате мъже relogio masculino:
erkek кол saati дамски часовник
гледам на жените и мъжете да гледат :
saat reloj hombre montre femme
reloj mujer naviforce:
Мъжки Часовници Топ Марка Луксозни
montre homme мъжки часовник :
спортни часовници дамски часовници parnis кадин saat
дамски часовник saat erkekler :
военни часовник curren

Избор на клиенти