Категории

.

Категории

.

FORSINING мъжки часовници най-добрата марка на луксозни бизнес мъжки Механични часовници кожени авто дата на Рим Dail мъжки автоматичен часовник

FORSINING мъжки часовници най-добрата марка на луксозни бизнес мъжки Механични часовници кожени авто дата на Рим Dail мъжки автоматичен часовник

BGN 26.00 BGN 47.97

Наличност
Налично


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Автоматски Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Мода Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : СТП Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 24 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.2 1 cm = 0.394 инчен

Основни характеристики

Тип Елемент:
Механични Часовници
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Диаметър На Циферблата:
40 мм
търговска марка:
Форсирование
Дебелина На Корпуса:
10мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Дължината На Лентата:
25СМ
Характеристика:
Няма
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Hardlex
Стил:
бизнес
Широчина На Лентата:
22мм
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Relogio Masculino:
за да гледате мъже
мъжете гледат:
ръчен часовник за мъже
мъжки часовник:
луксозни часовници мъжки
мъжки часовник:
мъжки часовник
Мъжки часовник:
спортни часовници за мъже
мъжки часовник:
мъжки часовник 2016
автоматични часовници за мъже:
Ръчен часовник за мъже

Избор на клиенти