Категории

.

Категории

.

Високо качество на 50-инчов инфрачервен сензорен екран рамка / налагане комплект 2 сензорни точки сензорен екран индустриален

Високо качество на 50-инчов инфрачервен сензорен екран рамка / налагане комплект 2 сензорни точки сензорен екран индустриален

BGN 228.00 BGN 240.00

Наличност
Налично

50 инчи 2 допир поени IR допир рамка/IR екран на допир панел, без стакло со брза испорака!
Спецификација за 50 инчи IR multi touch screen :
50 инчи IR multi touch screen Производ Димензија Цртање :
Соберат Прирачник За Корисникот Инструкции :
Сите Големина Листата :
Испорака Метод :
Ние брод во цевка за да се спаси превозот цена. Ние, исто така може да го бродот со стаклено, како и. Контактирајте со нас.
1. Демонтажа
2. Без Стакло
3. Во цевка Превозот
IR Допир Рамка за Слики :
Гаранција :
Ние нудиме 1 година бесплатен гаранција за хардвер.
Данок и Должности :
1. За клиенти од Јужна Америка Пазар, ние треба да обезбеди Даночен Број пред пратката.
Бразил-CNPJ/CPF, Чиле-РУТИНА број, Аргентина-CUIT број, Колумбија-NIT број, Перу-IVA број, Венецуела-RIF број
2. Стоките ќе бидат delcared со ниска вредност на фактура, целта е да се намали вашиот тарифи, но нашата цена е не вклучувајќи дестинација тарифи.
Различни coutries имаат различни царински тарифи, тоа е купувачот одговорност.
Испорака и Плаќање :
1. За Плаќање, ние го прифаќаме, Western Union, TT, Paypal.
2. СО DHL/ФЕДЕКС/UPS-от((Тоа е најчесто Трае 5-7 работни дена да достави до дестинацијата ако сè оди добро и без царинење проблем).
3. Од страна на EMS (нормално трае 7-15 работни дена -Тоа е превозот на Русија и Ukaine).
4. Од страна на Русија-Линија(Тоа ќе се about18-25 дена превозот во Русија).
5. Во најчесто Земја (освен русија,Ukaine,Бразил) подолу 43 инчи(вклучувајќи 43 инчи) ние ќе го избере DHL да го испорача пакетот;над 43 инчен ќе го избере fedex или ups-от,ве молиме љубезно се знае.
6. Бразил Клиент
1)Бразил клиентите треба да се обезбеди CPF/CPNJ даночен број за нас,тогаш пратката може да се организира,Тоа е се користи за царинење
2)Бразил клиентите треба да ни каже што вредност треба да се decalred за царинење
Како бразил царинење проблеми.

Основни характеристики

търговска марка:
Синтай Тъч
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Инфрачервен
Вид На Интерфейса:
USB
Номер На Модела:
XT-IR-50-2
Пакет:
ДА
Размер На Екрана:
50 инча
Пакет:
ДА
Модел:
50 инчов сензорен екран комплект
Общият Размер На:
От 15 инча до 159 см
Сензорен Режим :
Една точка на допир мултитъч drag draw-line обрат увеличаване/намаляване на мащаба
Резолюция (Интерполация):
4096*4096
Грешка Линейността:
скоростта на реакция:
Начин за въвеждане на данни:
Пръст или ръка в ръкавица (ластик плат или кожа)
Минимално Докосване На Обект:
2,5 мм х 2,5 мм
Антивандальная защита:
Липсата на пропастта метална топка с тегло 1 килограм, падающим с височина от 130 см

Избор на клиенти