Категории

.

Категории

.

4шт пастели захар ястреби карикатура усмивка графити дръжка канцеларски материали, Детски подарък восъчни пастели на ученически пособия, офис 7 цвята

4шт пастели захар ястреби карикатура усмивка графити дръжка канцеларски материали, Детски подарък восъчни пастели на ученически пособия, офис 7 цвята

BGN 3.00 BGN 3.18

Наличност
Налично


Опис
100% сосема нов.
Едноставен и лесен за употреба.
Симпатична и убава, одличен подарок за деца и ученици.
Секоја боја топката има различни слатки лица.
Може да се состави на било цел ви се допаѓа.
Материјал : Пластика
Боја : 7 Бои (праќање по случаен избор )
Големина : 11.8 cm/4.64"
Функција : исто Така се користи за да се наслика, ги красат вашите албуми, поезија, литература и сл.
Им даде на вашето дете шарени хартија светот
Донесе деца многу DIY задоволство и добро расположение
Добар подарок за деца
Пакетот вклучува :
4 X Восок Креда Молив
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната,Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт (Кина ЕМС веб-страница). Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Терминот Ние да не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Основни характеристики

Разтворим Или Не:
no
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Опаковка:
Свободен
Оловен Цвят:
Цвят
Воспользуйся:
Офис И Училище Молив
Номер На Модела:
Восъчни Пастели
Тип:
Восъчни Карион
Тип:
Стандартни Моливи
търговска марка:
Шнгки
Твърдост На Олово:
Друго

Избор на клиенти