Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка палубни златен смесител за баня горещ студен златен миксер басейна с твърда мед смесител басейна

Безплатна доставка палубни златен смесител за баня горещ студен златен миксер басейна с твърда мед смесител басейна

BGN 78.00 BGN 119.81

Наличност
Налично

Бесплатен превозот Палубата монтирани златна бања славина на топло ладно злато слив миксер допрете со солидна месинг слив миксер допрете го
Бренд Име : DONA Тип : Бања бамбус слив тапа Материјал : Месинг слив тапа Боја : бронзен басен миксер допрете Керамички кертриџ : 40mm Големина, Површински третман : бронзени Вода Притисок Тестирање : 0.1-1.2 MPa Кертриџ Живот време : 500,000 циклуси Инсталирање на Додатоци : Нерѓосувачки Челик wate цевка, 60cm Квалитет на Гаранција : 3-5years како на различно ниво на квалитет. Дебелината на electroplating
Бакар : 5-6um;Ni : 4-8um;Cr : 0.20-0.2 Топла и ладна вода? Да, тоа е топла и ладна вода тапа Ако вклучувајќи флексибилни црева Accoding клиентот да се избере, тоа е 50cm, ако треба подолго,pls контактирајте со нас дозволете ми да знам
Античкиот слив тапа Описи :
Тапа Тип : Dragon антички Слив Тапа
Инсталација Тип : Дек Монтирани бања тапа
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Злато&Масло-протри Бронза
Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min)
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Тапа Тело Материјал : Месинг&Камен злато слив тапа
Пакување :
1. Секој слив тапа во бела крпа перниче, тогаш внатрешниот кутија.
2. Тоа е на располагање за да се обезбеди шарени пакет според прилагодено дизајни
3,Пакување, Вклучувајќи : 1 постави целосна една ладна кујна тапа +2 парчиња флексибилни црева(треба клиенти'choose)?
Флексибилни црева беше 50cm, ако клиентот треба подолго, треба контактирајте со нас.
Пратката & Состојба
- Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден.

Основни характеристики

Тип:
Смесители За Мивки
Тегло На Опаковката:
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Материал На Ядрото На Вентила:
Месинг
Стил:
Модерен
Характеристика:
Термостат Миксери
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
бронз
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Номер На Модела:
ДОНА4033
Материали На Корпуса:
Твърд месинг смесителна батерия за тоалетна мивка
Материал Дръжка:
Цинк Сплав
Гъвкав маркуч:
Да, 50 см горещ студен гъвкав маркуч
Функция:
Гореща студена баня смесител за мивка
Проверката на налягането на водата:
0,6-0,8 Mpa
Дълготрайност на патрона:
500 000 цикъла
Използването на:
Смесители за баня
горещ студен:
Да, кран топла и студена вода
Surface Покритие:
античен смесителна батерия за тоалетна мивка

Избор на клиенти