Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка печена бяла боя за баня смесител за мивка с кран топла студена антични баня басейни мивки водопроводните кранове

Безплатна доставка печена бяла боя за баня смесител за мивка с кран топла студена антични баня басейни мивки водопроводните кранове

BGN 62.00 BGN 96.88

Наличност
Налично

Бесплатен превозот Печени бела боја бања слив миксер допрете го на топло ладно антички бања слив потоне вода чешми
Еден Справи со Месинг Топла/Ладна Хром Слив Чешми Висок степен на цврсти месинг Хром плоча,обезбедувајќи извонредна отпорни на корозија и абразија отпор. 100% инспекција помина,над 5 години гаранција за квалитет. Помина ISO 9001 : 2008 Сертификат,нудејќи OEM/ODM услуги. Конструиран за да изгледа убаво и добра функција. Едноставен и популарен дизајн и креативност но, издржливи во употреба.
Античкиот слив тапа Описи :
Тапа Тип : Dragon антички Слив Тапа
Инсталација Тип : Дек Монтирани бања тапа
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Злато&Масло-протри Бронза
Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min)
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Тапа Тело Материјал : Месинг&Камен злато слив тапа
Пакување :
1. Секој слив тапа во бела крпа перниче, тогаш внатрешниот кутија.
2. Тоа е на располагање за да се обезбеди шарени пакет според прилагодено дизајни
3,Пакување, Вклучувајќи : 1 постави целосна една ладна кујна тапа +2 парчиња флексибилни црева(треба клиенти'choose)?
Флексибилни црева беше 50cm, ако клиентот треба подолго, треба контактирајте со нас.
Пратката & Состојба
- Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден.
- Ние обично Слободни брод од страна на Кина Пост, или некои директни линии за некои земји. Оддалечените области ќе треба дополнителни превозот цена.
- Предмети се испраќаат од Кина.

Основни характеристики

Тип:
Смесители За Мивки
Тегло На Опаковката:
Монтиране На Кран:
Една Дупка
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Материал На Ядрото На Вентила:
Месинг
Стил:
Модерен
Характеристика:
Термостат Миксери
Топла И Студена Вода:
ДА
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Повърхностно Покритие:
бронз
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Номер На Модела:
ДОНА4041
Материали На Корпуса:
Твърд месинг смесителна батерия за тоалетна мивка
Материал Дръжка:
Цинк Сплав
Гъвкав маркуч:
Отговорът е ДА.
Функция:
Гореща студена баня смесител за мивка
Проверката на налягането на водата:
0,6-0,8 Mpa
Дълготрайност на патрона:
500 000 цикъла
Използването на:
Смесители за баня
горещ студен:
Да, кран топла и студена вода
Surface Покритие:
античен смесителна батерия за тоалетна мивка

Избор на клиенти