Категории

.

Категории

.

1pcs 20mm Rolled Ballscrew Rm2005 дължина 1050mm с шариковым винт DFU2005 двойна химикалка гайка края, без да се излекува

1pcs 20mm Rolled Ballscrew Rm2005 дължина 1050mm с шариковым винт DFU2005 двойна химикалка гайка края, без да се излекува

BGN 62.00 BGN 65.44

Наличност
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
100% Сосема нов и висок квалитет
Место на Потекло : Кина (Копно)
Број на модел : DFU2005 ballscrew без крај машински
Количина : 1pcs DFU2005-1050mm
1pcs DFU2005 двојно топката нут
Купувачот Внимание : 1. Ве молиме Внимание 1050mm е целокупната должина. 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3.На овој линк на нашиот топката завртка не вклучувајќи крајот обработка,ако треба крајот машински, ве молиме да ни понудат вашиот цртеж,ние повторно се пресмета новата цена за вас.Ве молиме да се разбере.1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ и TT.
2. Ве молиме организира плаќањето порано по вашата цел.
3. Ако постои било каков проблем, само нас контакт.Ние ќе slove во времето.
1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2.Телефонски број е neccesary со вашата нарачка. 3. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме контактирајте со нас за превозот цена пред да се одржи редот!

Основни характеристики

Употреба Дължина:
1050мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
20 mm
Номер На Модела:
DFU2005
Диаметър на:
20 mm
Води:
5мм
Клас:
c7
is_customized:
Yes
Технологичен прочесс:
Свернутая Резба
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Избор на клиенти