Категории

.

Категории

.

Високо качество на 1pcs 20mm Dia полето за свд 1pcs DFU2005 сплескани свд L=1000mm +1pcs двойна химикалка гайка без край механична обработка

Високо качество на 1pcs 20mm Dia полето за свд 1pcs DFU2005 сплескани свд L=1000mm +1pcs двойна химикалка гайка без край механична обработка

BGN 61.00 BGN 64.00

Наличност
Налично


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
100% Сосема нов и висок квалитет
Место на Потекло : Кина (Копно)
Број на модел : DFU2005 ballscrew без крај машински
Количина : 1pcs DFU2005-1000mm
1pcs DFU2005 двојно топката нут
Купувачот Внимание : 1. Ве молиме Внимание 1000mm е целокупната должина. 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3.На овој линк на нашиот топката завртка не вклучувајќи крајот обработка,ако треба крајот машински, ве молиме да ни понудат вашиот цртеж,ние повторно се пресмета новата цена за вас.Ве молиме да се разбере.1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ и TT.
2. Ве молиме организира плаќањето порано по вашата цел.
3. Ако постои било каков проблем, само нас контакт.Ние ќе slove во времето.
1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2.Телефонски број е neccesary со вашата нарачка. 3. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни характеристики

Употреба Дължина:
1000мм
Екскурзовод на ширина или диаметър:
20 mm
Номер На Модела:
DFU2005
Диаметър на:
20 mm
Води:
5мм
Клас:
c7
is_customized:
Yes
Технологичен прочесс:
Свернутая Резба
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Избор на клиенти