Категории

.

Категории

.

3шт ЕС 16*26*10.7 16x26x10. 7 полиуретан, прахоустойчив, зелен пневматично бутало въртящ се вал стволови зелен o-ring уплътнението щуцер

3шт ЕС 16*26*10.7 16x26x10. 7 полиуретан, прахоустойчив, зелен пневматично бутало въртящ се вал стволови зелен o-ring уплътнението щуцер

BGN 12.13

Наличност
Налично

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари

Основни характеристики

Материал:
Дъвка
Номер На Модела:
16x26x10. 7
Стандартен или нестандартен:
Стандарт

Избор на клиенти