Категории

.

Категории

.

12 бр. / лот LM8SUU 8 мм на линеен сачмен лагер втулка втулка линейни носещи 8x15x17mm за 3D-принтер детайли с CNC

12 бр. / лот LM8SUU 8 мм на линеен сачмен лагер втулка втулка линейни носещи 8x15x17mm за 3D-принтер детайли с CNC

BGN 13.00 BGN 13.28

Наличност
Налично


Линеарни Топката Имајќи Линеарна Имајќи Буш Черупка
Модел : LM8 SUU
Големина : 8mmx15mmx17mm
Количина : 12pcs
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-30day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата. Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.

Основни характеристики

Употреба Дължина:
Няма
Екскурзовод на ширина или диаметър:
8мм
Номер На Модела:
LM8SUU

Избор на клиенти