Категории

.

Категории

.

12 бр. / компл. високо качество на найлон Мао Баньшуа с блажна боя на четка художници барбекю четка за рисуване, изкуство лесен за почистване на дървени почистващи че?

12 бр. / компл. високо качество на найлон Мао Баньшуа с блажна боя на четка художници барбекю четка за рисуване, изкуство лесен за почистване на дървени почистващи че?

BGN 9.00 BGN 13.49

Наличност
Налично

modname=ckeditor
12-парче најлон-губење на четка во собата
Со zhouxinxing
Карактеристики и спецификации :
Спецификација на производот :
- Материјал : метал, најлон, коса, дрво
- количина : 12 компјутери (Големина 1-12)
Димензии (прибл.) Вкупна должина, Ширина Коса Четка Четка за Коса Должина
1# 13 cm 1 cm 2.3 см
2# 13.5 cm 1.5 cm 2.5 cm
3# 14 cm 2 cm 2.5 cm
4# 14.5 cm 2.6 cm 2.5 cm
5# 15 cm 2.8 3.3 cm cm
6# 15.5 cm 3.4 cm 3 cm
7# 16 cm 5 cm 3 cm
8# 16.5 cm 5.5 cm 3 cm
9# 17 cm 6 cm 3.2 cm
10# и 17,5 см 7 см 3.2 cm
11# 18 cm 7.5 cm 3.5 см
12# 18.5 cm 8 cm 3.5 см
Четка за нега на насоки
- Масло бои : Натопете ја четката во растворувач како amd чисти со сапун и топла
- Акрил : чисти со сапун и исплакнете со топла вода
- Не дозволи на четка да се исуши пред чистење
Пакет содржина :
12 x Дрвени боја четки
Забелешки :
- Ве молиме овозможи за 0.5-1 см грешки поради рачни мерења
- Боја на слики тука може да се појави нешто различно на вашиот КОМПЈУТЕР/уред екранот

Основни характеристики

търговска марка:
Чжоусиньсин
Разтворим Или Не:
Боя
Възраст:
>3 години
Тип:
Двигателят е с мазителна четка
Номер На Модела:
12 костюми
Материал на косата:
Четина
Материал Дръжка:
Дърво
Тип:
Четка за рисуване

Избор на клиенти