Категории

.

Категории

.

Потребителски 3d стенописи 3D Palm Beach стенопис спалня ресторант хотел tv KTV разтегателен бар кафене фон фалшиво прозорец тапети стенопис

Потребителски 3d стенописи 3D Palm Beach стенопис спалня ресторант хотел tv KTV разтегателен бар кафене фон фалшиво прозорец тапети стенопис

BGN 17.00 BGN 26.19

Наличност
Налично


ПОПУСТ US$ 7.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 7.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 15.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7.99 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 12 на Налози(100) ПОПУСТ US$ 9.13 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 9.13 Наредби(100)
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. 3.05*2.45=7.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Основни характеристики

Воспользуйся:
дневна
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Тип:
Текстилни Тапети
Материал:
Суха тапети
Стил:
Модерен
Функция:
Водоустойчив, влагоустойчив, отговарят на високи, плесневеющий, Дымозащитный, огнеупорна каса, звукоизолирани, звукопоглощающий, изолация, антистатичен
Текстилна Обойный Материал:
Нетъкан текстил
Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Повърхностно Покритие:
Пишеща машина
Модел:
ДА

Избор на клиенти