Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка Средиземно море пукнати стъкло модел Crystal камък, стъклени плочки за баня или хол стенни плочки

Безплатна доставка Средиземно море пукнати стъкло модел Crystal камък, стъклени плочки за баня или хол стенни плочки

BGN 430.40

Наличност
Налично

Повеќе стакло мозаик плочки, стакло и кристали камен мозаик плочки за внатрешни работи ѕид декорација.
Ние се направени рачно изработени декорација,најжешките објект во денешно време посебно во двете станбени и комерцијални индустрии.Школка мозаик плочки се направени од Кинески бисер школка и скапоцени морски школки,намерно направен да се даде акцент со комбинација на мермер и seashell на подови,ѕидови,kitches,или дури и во вашата бања соба, покриени со убави и природни школка мозаик плочки.
Производи карактеристики :
1.Перл текстура : нашите суровини е разни видови на мајката на бисер во светот со природни бои,елегантна и шармантна функција и морето мириса.
2.Море здив : светските мориња различни климатски,што резултира во шарени природна мајка на бисер,бисер бела,златна,шампањ,розова,или мистериозната шарени црно и има природна текстура.
3.Животна средина-пријателски и зелена : ние најчесто ги користат образован школка која нема да биде недостаток на акции.И нашите производи неопасен да hunman здравјето на елемент,во согласност со зелена заштита на животната средина,и тоа се враќа кон природата концепт на модерна декорација.
Изградба начини :
Лежеше лепак или лепило(ви препорачуваме да користите мал granule лепак)на ѕидот со авион машина и потоа го ставаат на мозаикот на ѕидот со рака се додека јазолот се пополнува со лепак(рака, притисокот треба да биде добро-строен).По 30 минути(за мали granule лепак 20 минути е во ред),а потоа се исчисти површината на мозаик со сува крпа.

Основни характеристики

Използването на:
Администрация, Търговия, Развлечения, Домакинство
Функция:
Водоустойчив, влагоустойчив, отговарят на високи,устойчиви на мухъл,антистатичен
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Ян/Ролка
Материал:
Друго
Номер На Модела:
gt12
is_customized:
Yes
Стил:
Класически
Тип:
Стъкло
Материал:
стъкло, кристал и камък

Избор на клиенти