Категории

.

Категории

.

1 бр. / лот автоматична яйце инкубатор пиле инкубатор птици инкубатори на 9 г

1 бр. / лот автоматична яйце инкубатор пиле инкубатор птици инкубатори на 9 г

BGN 132.00 BGN 139.20

Наличност
Налично


За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
1 Pcs/Многу Автоматско Јајце Инкубатор Пилешко
Инкубаторот, Живина Hatchers 9egg
Прикажување на сликата :
Функција : Ова инкубаторот е главно се користи за кокошка, патка, goose јајце изведување, преку температурата и инкубација време на поставување може да се користи во различни видови на одгледувачот јајца . Инструмент усвојува интелигентна контрола метод, има автоматски постојана температура, автоматски јајце вртење, автоматски humidifying функција, е лесен за употреба, безбеден и сигурен карактеристики, кои може да се користат во сите видови на лабораторија за изведување јајце
Спецификација :
Пакет се вклучени :
Packge Тежина : 2.5 kg ( Со англиски јазик Прирачник за Корисникот )
Packge Големина : 32* 25* 25cm

Основни характеристики

търговска марка:
Юньлиньли
Тип:
Странично оттичане
Състояние:
НОВО

Избор на клиенти