Категории

.

Категории

.

300B Business Card Cutter Electric Automatic Slitter Card Paper Cutting machine САМ Tool A4 и Letter Size 220V

300B Business Card Cutter Electric Automatic Slitter Card Paper Cutting machine САМ Tool A4 и Letter Size 220V

BGN 99.20

Наличност
Налично


300 B Бизнис Картичка Машина Електрично Автоматско Slitter Хартија Картичка машина за Сечење DIY Алатка A4 и Писмо, Големина 220 V
Modle : 300 B Авто Бизнис Картичка Машина
Сечење Брзина : околу 2-3min (сечење 100pcs)
Сечење Дебелина : 120g-250g (може да се намали laminating филм хартија)
Напојување : 220 V 50 hz
Десен Агол Сечење Картичка : 90*54mm
Картон Тежина : 4.2 kg
Одговараат на Хартија Димензии : Должина 285-297mm*Ширина 195-210mm
Сечилото употреба пати : >100000 пати
Повеќе параметри може да се најде во англискиот упатство
Ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас,ти благодарам!
Сликата покажува :

Основни характеристики

търговска марка:
LZHZXY
Тип:
Вертикален
Номер На Модела:
300B
Състояние:
НОВО
силата на:
220V 50hz
Тегло На Кутията:
4,2 кг
Размер На Хартията Костюм:
Дължина 285-297мм * ширина 195-210мм

Избор на клиенти