Категории

.

Категории

.

1pc Smart Photo Laminator A4 ламинатор ламинатор запечатани пластмасови машина за горещо и студено ламиниране Фоторезак

1pc Smart Photo Laminator A4 ламинатор ламинатор запечатани пластмасови машина за горещо и студено ламиниране Фоторезак

BGN 39.52

Наличност
Налично


Smart Фото Laminator A4 Laminating Машина Laminator Запечатена Пластична
Машина За Топла И Ладна Laminator Фото Машина
Сликата покажува :
Опис :
Оваа laminator е 100% сосема нов и е со висок квалитет, многу убаво и погодности за работа.
Производ сопственост Брз загрејте; Поинаков вид на ножеви може да биде избран; Ладно laminating и топла laminating се сите достапни. Noiseless и авто laminating систем; Нема меур,висок квалитет на топлина систем. Технички parematers на laminating : моќ напон : 220 V 50 hz ширина на laminating : 230mm време на загрејте : 3-5 минути дебелина на laminating : 160(2*80)-250(2*125)микрофон LED : моќ/работна брзина на laminating : 250mm прекинувач : /исклучување,ладно/топла ABS вклучите Машината димензија : 400*160*65mm
Забелешка : ве Молиме запомнете да не контактирате доколку ви треба повеќе други производ
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме. Пакет се Вклучени : 1 пеќската x laminator

Основни характеристики

търговска марка:
LZHZXY
Номер На Модела:
НОВО
Състояние:
НОВО
Тип:
фоторезак
Is_customized:
Yes
Напрежение:
220V-240V
Включете захранването:
265 W
Работна мощност:
130 W
максимална ширина на хартията:
A4
Максимална дебелина на:
0,5 мм
Име на продукта:
ламиниращо
Размер На Машината:
400 * 160*65мм
Тегло:
2,3 кг
Номер На Продукта:
ХЕ0094

Избор на клиенти