Категории

.

Категории

.

безплатна доставка CNMG120408-DR цементированный карбид отрицателна поставяне ZCC. CT cnc струг инструмент нож (10 бр)

безплатна доставка CNMG120408-DR цементированный карбид отрицателна поставяне ZCC. CT cnc струг инструмент нож (10 бр)

BGN 59.68

Наличност
Налично


бесплатен превозот CNMG120408-д-р зацементира карбид негативни вметнете ZCC.КТ cnc вртење алатка машина (10pcs)
ZCC.КТ бренд
Оригиналниот производ автентични
П uality гаранција
D eliver на време
Предност цена
30 PCS : $105(ве Молиме контактирајте со нас за да го промените та
e цена)

Основни характеристики

Твърдост:
91
Материал:
Твърда Сплав
Използването на:
Външен Струг Инструмент
Покритие:
YBC252
Номер На Модела:
CNMG120408-DR

Избор на клиенти