Категории

.

Категории

.

1 бр 10 цвята по избор на художествени аксесоари фото албум цветен маркер черна хартия метална четка маркер на водна основа арт маркер

1 бр 10 цвята по избор на художествени аксесоари фото албум цветен маркер черна хартия метална четка маркер на водна основа арт маркер

BGN 2.00 BGN 2.06

Наличност
Налично


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$8.24 $11.29
$6.68 $9.15
$3.66 $4.69
$3.29 $4.51
$17.95 $23.01
$18.87 $25.85
$9.18 $11.77
$3.97 $4.51
wy-приклучок-крај Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Цената само се однесува на 1 парче маркер, ве молиме да се однесува на следниве боја шема да се избира бојата~
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми.

Основни характеристики

Цвят:
6551BR0, 6551BR1, 6551BR2, 6551BR3, 6551BR4, 6551BR5, 6551BR6, 6551BR8, 6551BR9, 6551BR35
търговска марка:
STA
Печат:
No
Намалява Или Не:
No
Брой Цветове:
10 цвята
Опаковка:
Свободен
Номер На Модела:
STA-6551BR
Тип:
Художествени Маркер
Брой Опаковки:
10

Избор на клиенти