Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка на 12 бр. / лот OD8. 8mm стекловолоконная стрела 17 арбалетный болт, винт точка с лък стрелба с лък, лов, стрелба на открито, спорт

Безплатна доставка на 12 бр. / лот OD8. 8mm стекловолоконная стрела 17 арбалетный болт, винт точка с лък стрелба с лък, лов, стрелба на открито, спорт

BGN 48.00 BGN 53.31

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме original стрелаштво фабрика, ако сакате трговија на големо објект, pls контактирајте со нас.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
На пердув на 8843 fiberglass стрели се тивко и се уште имаат одлична меморија. На врвот на стрелките е половина месечината облик, за да се избегне srping на стрелката. Шефот на стрелката беа droplike broadhead и има стандарден седиштето на broadhead тоа е објект за да го промените било кој модел на broades.
Должина на целата стрелка : 17.8 инчен
Надворешниот Дијаметар : 8.8 mm(0.346")
Тежина : 32.5+/-0.2 g(501.5+/-3.086 жито)
Погоден опсег : 125-225lbs(дијаметарот на crowssbow Околу 9mm се погодни)
Претпазливост!
Користење на стрелките на снимање на одборот ќе го намали животниот век на тоа. Иако тоа нема да предизвика стрелката пол експлозијата кога снимање на одборот, сепак, тоа ќе предизвика broadhead лево во широка и многу е тешко да се повлече надвор дури и да го користите стегачот.
превозот во светот :
Бесплатен превозот во светот,но превозот начин зависи од количината,ние ќе брод мала количина цел преку регистрирани пост воздухопловната,брод поголема цел преку EXPRESS.И двете сме слободни.
плаќање :
Ние Прифаќаме Alipay И Т/Т плаќање.Плаќање мора да бидат дадени во 5 дена по акција заврши. Сите не плаќаат понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay и негативни повратни информации од продавачот
Политика на враќање : прифатени
Штетата стока се враќа во првите 10 дена од денот на купени на Превозот и Ракувањето не се враќа . Бесплатен превозот производи превозот цена (35%*продажната цена) не се враќа.

Основни характеристики

Материал Пера:
Пластмаса
Воспользуйся:
Лов
Номер На Модела:
8843
търговска марка:
УДЪЛЖЕН ОТКРИТ
Материал На Вала:
Стъклени влакна
Точков Материал:
Стомана
Тип:
Стрела
Цвят:
Черен
Дължина:
17
is_customized:
Yes

Избор на клиенти