Категории

.

Категории

.

12 бр Сребърен джудо стрелка корона Broadhead 100Grain Paw Points винт лов на дребни домашни любимци стрелба с открит Achery лук Безплатна доставка

12 бр Сребърен джудо стрелка корона Broadhead 100Grain Paw Points винт лов на дребни домашни любимци стрелба с открит Achery лук Безплатна доставка

BGN 15.00 BGN 19.20

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме original стрелаштво фабрика, ако сакате трговија на големо објект, pls контактирајте со нас.
ЏУДО Поени
100 Зрна
Неверојатни Unloseable Стрелаштво Стрелка Точка
Одлично за мали игра и трупецот shootin !
Џудо Поени се омилени кај мали-игра ловци. Овие џудо поени функција мали пролет грбови кои финтата на трева, четка или земјата на влијание за да ги превртите вашите стрелка нагоре вертикално да се намали загубата . 100 зрна секој broadhead
превозот во светот :
Бесплатен превозот во светот. Ако сакате брза испорака, pls изберете Fedex(време на испорака е 5-8 дена, Fedex цена 90% off).
плаќање :
Ние Прифаќаме ЗАЧУВАМ И Т/Т плаќање.Плаќање мора да бидат дадени во 5 дена по акција заврши. Сите не плаќаат понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay и негативни повратни информации од продавачот
Политика на враќање : прифатени
Штетата стока се враќа во првите 10 дена од денот на купени на Превозот и Ракувањето не се враќа. Штета стока ќе бидат разменети за истиот предмет. Објаснување на природата на дефектот и реден број, мора да се забележи, пред ставање во промет може да се даде.
Трговија на големо :
Ние сме orignal производство,ОЕМ и ODM се нудат.Ние ќе добредојдовте на веледрогерија и мало,Можете да купите нашите производи и потоа се продаваат во вашиот локален клуб,продавница,интернет,итн.Јас ќе ви ги понудиме најдобрите трговија на големо цена за вас. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Јас ќе бидам среќен да одговори навремено прашање. ако сакате да трговија на големо големо количество предмети,јас ќе ви даде најниска цена.

Основни характеристики

Точков Материал:
Стомана
Тип:
Стрела
търговска марка:
УДЪЛЖЕН ОТКРИТ
Воспользуйся:
Лов
Номер На Модела:
джудо 100 зърна

Избор на клиенти