Категории

.

Категории

.

Тактически кобур крака спад за IMI на Ротари военна кобур на Ротари панел краката Безплатна доставка

Тактически кобур крака спад за IMI на Ротари военна кобур на Ротари панел краката Безплатна доставка

BGN 30.00 BGN 36.59

Наличност
Налично


Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^-^
Тактички се Откажат Нога Holster IMI Ротари Holster нога panel
- Сосема нов објект за Airsoft само
- Направен од пластични материјали
- Нога panel
- Тежина : 280g
Пакетот вклучува :
1 пар на нозе panel
© Кина Отворено Технолошки Co., Ограничен : http : //www..com/store/1391000
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Основни характеристики

търговска марка:
HLHsport
Номер На Модела:
хвърли кобура ножную
is_customized:
Yes
Модел:
хвърли кобура ножную
Цвят:
Черен
Тегло:
280g

Избор на клиенти