Категории

.

Категории

.

Uncle Mike'S QD Swivels Wood Screw 1311-2 for 1 Slings Болт Mount Action Rifle Hunting Free Shipping

Uncle Mike'S QD Swivels Wood Screw 1311-2 for 1 Slings Болт Mount Action Rifle Hunting Free Shipping

BGN 10.85

Наличност
Налично


Чичко Мајк QD Swivels Дрво Завртка 1311-2 за 1" Slings Гром Планината Акција Пушка на Лов Бесплатен Превозот
Опис :
Чичко Мајк е пионер на модерната вртливата
Од 1947 година,ловци и спортисти од целиот свет имаат
порасна на доверба Чичко Мајк swivels да се изврши под повеќето ригорозни услови.
Производ вовед :
модел : 1311-2
за 1" slings
Пакетот вклучува :
1 Сет Чичко Мајк swivels 1311-2
1)Ние Брод на Светот, освен некои оддалечена област.
2)точки ќе биде предаден во рок од 1 работен ден откако уплатата примена. Постои следење на број со секој пакет.
3)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
4)ве молам оставете ме порака со вашето име и презиме кога ќе го поставите цел, купувачи од Русија и Украина мора да се остави целосно име и презиме! или, не можеме да брод за што навремено! ви благодариме за вашата соработка однапред!
5) ако поставите повеќе од една нарачка и испорака на адреса е ист , ние ќе ги испрати во еден пакет! освен ако имате барања од тоа! со нетрпение очекувам да вашата разбирање!
Земја
Превозот време
Забелешка
САД
7-14 дена
≥20 дена, контактирајте ме
Австралија, Канада, Велика Британија
15-25 дена, понекогаш 30 дена
≥30 дена, контактирајте ме
Франција
15-28 дена, понекогаш 30-35 дена
≥35 дена, контактирајте ме
Русија, Бразил, Шпанија
20-40 дена, понекогаш 40-45 дена
≥45 дена, контактирајте ме
Друга земја
Нормално 25-30 дена за да стигнат до
≥30 дена, контактирајте ме
Клиентите Servicer Работното Време (Пекинг GMT+8 Временска Зона)
Понеделник-Петок
Сабота
Недела
8.

Основни характеристики

търговска марка:
суфорс
Номер На Модела:
1311-2
КОД:
H0040
Материал:
Стомана

Избор на клиенти