Категории

.

Категории

.

2017 най-добрият подарък за родители старейшина инфрачервена нагревательная терапия устройство подкрепа на коляното електрически нагревателен наколенник за крака

2017 най-добрият подарък за родители старейшина инфрачервена нагревательная терапия устройство подкрепа на коляното електрически нагревателен наколенник за крака

BGN 210.00 BGN 288.00

Наличност
Налично

2017 најдобрите претстави за родителите Старец Инфрацрвена греење терапија коленото поддршка уред за електрично загревани нога kneepad едно парче НОВ ПРОИЗВОД ДОАЃА!!! ЖЕШКА!!! Само Едно парче!
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Скоби И Бандажи
търговска марка:
СОНГМ
Номер На Модела:
LHM-SK01
Ефект:
Грижа За Костите
Материал:
Кожа
част от действащото:
наколенник
Материал:
PU
Размер:
12V

Избор на клиенти