Категории

.

Категории

.

1 чифт капачката на тялото на фотоапарата + задна капачка за обектив за Sony NEX NEX-3 E-mount

1 чифт капачката на тялото на фотоапарата + задна капачка за обектив за Sony NEX NEX-3 E-mount

BGN 2.00 BGN 2.72

Наличност
Налично


Нова Камера Пред Тело Маска + Задните Леќи Капа Худ во Собата за S&ny NEX NEX-3 E-планината
Карактеристики :
Нова Камера Пред Тело Маска + Задните Леќи Капа Худ во Собата за Sony NEX NEX-3 E-планината
Задниот поклопец на леќите + Камера тело капа обезбеди двојно заштита за вашата камера
Камерата тело капа и леќа капа помага да се задржи прашина од вашата камера механизам
Обезбеди подолг живот за вашата камера преку спречување на прав
од решавање на или запишување преку објективот област
Цврсти пластични заштитува од удари и остатоци да се задржи вашата камера во своите најдобри состојба
Одговара за Виктор Nex E планината, или исти димензии и ист функции
Погоден За : Задните Леќи Капа одговара за Sony E планината Леќа
Материјал : Тешки, издржлива пластика Спецификација :
Тежина : околу 30g/пар Материјал : Тешки, трајни пластични Боја : Сива Пакет се вклучени :
1x Камерата Пред Тело Капа 1 x Задните Леќи Капа

Основни характеристики

Калибър:
логото на SONY
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Серия NEX Alphas
търговска марка:
Иннива
Съвместим Марка:
Sony, Minolta
Цвят:
сив
Материал:
Пластмаса
Калибър:
Серия Алфа

Избор на клиенти