Категории

.

Категории

.

SXZM 1X3W Led Footlight квадратни стенни лампи за стълби стъпка / фоайе, стенни, ъглови тела, CE / RoHS с безплатна доставка

SXZM 1X3W Led Footlight квадратни стенни лампи за стълби стъпка / фоайе, стенни, ъглови тела, CE / RoHS с безплатна доставка

BGN 13.00 BGN 15.87

Наличност
Налично


Топло Забелешка :
Ако ви треба други бои , pls љубезно ве молиме да оставите порака , ние ќе направиме се за вас. Ви благодариме!
Точка Име : Led footlight ѕид светилка
Емитуваат Боја : Топло Бела(2700-3200k)/ бела(6000-6500k)/црвена/зелена/блу/жолта
Моќност : 3 W
Влезен напон : AC85-265 V 50/60 Hz
Лумен : 275lm
Погледнете агол : 120degrees
Големина : 80*80*45mm
Соберат : Ressessed во
Водоотпорен : Не-водоотпорен
Долг живот : >50.000 часа
Сертификација : CE & Ro HS
Пакување Листа : 1 buc led footlight ѕид светилка
Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред тие се испраќаат надвор. 2 години Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас .Ви благодариме!! Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, pls да контактирате со нас преку Trademanager или е-пошта. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Pls љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 НСД нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Pls ни e-mail или контакт со нас пред leaveing 1 или 2 rasting или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Pls ни даде шанса да се решат проблемите . Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.

Основни характеристики

Мощност:
3W
Цветна Температура:
Топло бяло 3000K, естествен бял 4000K Бял 6000K, студено бяло 8000K, жълт, син, зелен
търговска марка:
sxzm
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Източник На Светлина:
Led лампи
Тип Инсталация:
Ressessed In
Източник На Захранване:
AC
документ:
CE, RoHS
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Стил:
Модерен
Дали диммируемым:
No
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Без сенки
Гаранция:
2 години
Материал:
Алуминий
Брой източници на светлина:
1
Техника:
позлатени
Зона Осветление:
1-3 квадратни метра
Номер На Модела:
DJD
Характеристики:
Декорация на дома
Използването на:
Празник
Тип Елемент:
Стенни Лампи
Напрежение:
AC85-265V
Базов Тип:
Няма
Цвета На Купето:
Сребро
Приложение:
стълбище
Тип На Ключа:
Няма
Цвета На Купето:
Сребро
Източник На Светлина:
1 бр высокомощный led крушка
силата на:
3W
Отделят Цвят:
Топло бял,бял, студен бял, червен, зелен, син, жълт
Пакет:
1 брой led светлина
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
Тегло:
180g
Приложение:
Хотели, молове, вериги магазини, кабелна телевизия, барове, домашни коридори и т.н.
Размер:
W80mm*H45mm

Избор на клиенти