Категории

.

Категории

.

Vintage ретро E27 LED желязо дърво Спалня Хол читалня таванско помещение, коридор, бар регулируем под лампа светлина подарък начало декор

Vintage ретро E27 LED желязо дърво Спалня Хол читалня таванско помещение, коридор, бар регулируем под лампа светлина подарък начало декор

BGN 440.00 BGN 619.20

Наличност
Налично

Опис : Ова подот светилка со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено подот светилка ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој кат светилка. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Железо & Дрво Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 5-35m 2 Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : прикажува Слика( Кол. и Висина се прилагодливи ) Пакет се Вклучени : 1 X F loor Светилка (Сијалица не е вклучена)

Основни характеристики

Тип Елемент:
Лампи
Завърши:
Желязо
търговска марка:
В СОЧНОМ ФОРМАТА НА
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Гаранция:
2 години
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Желязо, Дърво
Базов Тип:
E27
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Източник На Светлина:
Led лампи
Техника:
Фалшив
Номер На Модела:
#A
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Мощност:
31-40W
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Тип На Сянка:
Желязо
Посоката На Сянката:
Надолу
Напрежение:
90-260V
Стил:
Реколта
Зона Осветление:
> 30square метра
Характеристики:
#A
Дали диммируемым:
No
Материал:
Метални
Брой източници на светлина:
1
документ:
CCC, CE, RoHS
Гаранция:
2 години
MPN:
не се прилага
Стил:
Традиционен
Регион на производство:
Китай
Брой лампи:
1
Цвят:
снимка
Тип:
под лампа
Материал:
Желязо И Дърво
UPC:
не се прилага

Избор на клиенти