Категории

.

Категории

.

1бр 200 мм и високо качество на Боро 3.3 стъкло кристаллизующееся ястие, лабораторни съдове безплатна доставка

1бр 200 мм и високо качество на Боро 3.3 стъкло кристаллизующееся ястие, лабораторни съдове безплатна доставка

BGN 51.00 BGN 56.00

Наличност
Налично


1pcs 200mm Висок Квалитет на Боро 3.3 Стакло Crystallizing Јадење,Лабораторија Стакло бесплатен превозот
материјал стакло
сад кол 200mm
сад висина 98mm
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку ви треба повеќе големини.
Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 30 Days. Да Пристигнат.
(4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.
(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова!
Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.

Основни характеристики

Класификация:
чаша Петри
Номер На Модела:
200мм

Избор на клиенти