Категории

.

Категории

.

1/8 BJD Кукла Обувки Ежедневни обувки Snickers за кукли BJD, мини-играчка ботуши платно обувки 3,5 см, модни аксесоари за кукли 12 чифта/Лот

1/8 BJD Кукла Обувки Ежедневни обувки Snickers за кукли BJD, мини-играчка ботуши платно обувки 3,5 см, модни аксесоари за кукли 12 чифта/Лот

BGN 71.00 BGN 142.38

Наличност
Налично


НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!
Други слични кукла чевли!
1/8 BJD Кукла Чевли Секојдневен Snickers Чевли за BJD Кукли,Мини Играчка Чизми Платно Чевли 3.5 СМ, Мода Кукла Додатоци 12 Пар/Многу
Боја : бела,сина,розева,виолетова,црвена (Ако сакате да изберете боја, ве молиме оставете порака по ред. Ако не messafe лево, ние ќе го испрати по случаен избор)
Производ Големина : околу 3,5 см
Материјал : крпа/гума
Количина : 12 пара/Многу
BJD кукла чевли : 1/8
100% сосема нов
Напомена :
Ако сте руската клиент или Бразил клиент, ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име и презиме и Целосна Адреса за подобра испорака!
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша извршување. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас. ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Аксесоари За Кукли
Пол:
Унисекс
Материал:
Плат
търговска марка:
BEIOUFENG
Предупреждение:
не е за дете, само за кукли
Атрибут BJD / SD:
Обувки
Форма:
1/8
Размери:
около 3,5 см
Номер На Модела:
Червени обувки, куклени обувки
Тип:
Аксесоари
Номер На Серия Mfg:
Стил на живот
Индивидуално:
ДА
куклени обувки:
с лявата и дясната обувки

Избор на клиенти