Категории

.

Категории

.

3 бр набор от симулационни играчки за кучета полиетилен и кожа занаятчийски мини кукла за кучета около 10x7. 5x4. 5cm 032

3 бр набор от симулационни играчки за кучета полиетилен и кожа занаятчийски мини кукла за кучета около 10x7. 5x4. 5cm 032

BGN 29.00 BGN 57.60

Наличност
Налично


desdcription :
3 парчиња многу, секоја боја парче.
големината е околу 10см.
ако ви се допаѓа други играчки или модели, ве молиме контактирајте со нас или побарајте го во мојата продавница, ви благодариме.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Плашилото и плюш, модел, НАПРАВИ си САМ
Предупреждение:
no
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Тип:
Направи си Сам customization
Попълване на:
Качествена Талаш
Животни:
Куче
Номер На Модела:
cc
Материал:
пластмаса и кожа
Форма:
Домашни любимци
Тема:
Модел

Избор на клиенти