Категории

.

Категории

.

симулация модел котки, полиетилен и пухкава кожа 12x6x12cm чудесна играчка за бродерия котки, стълб, декорация на дома, подарък за Коледа b3686

симулация модел котки, полиетилен и пухкава кожа 12x6x12cm чудесна играчка за бродерия котки, стълб, декорация на дома, подарък за Коледа b3686

BGN 23.00 BGN 46.40

Наличност
Налично


описи :
објектот е мачка играчка,едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да го барате она што ви се допаѓа од нашата продавница со себе.
превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, штом се расчисти исплата. Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Животни
Характеристики:
Пълнени И Плюшено Мече, Модел
Предупреждение:
no
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Попълване на:
Качествена Талаш
Животни:
Котка
Номер На Модела:
Т86
Тип:
Модел
Материал:
пластмаса и кожа
Форма:
Домашни любимци
Тема:
Играчка

Избор на клиенти