Категории

.

Категории

.

Мини куклена къща кухненски мебели, аксесоари за дървени рафтове богата дръжка, ножици

Мини куклена къща кухненски мебели, аксесоари за дървени рафтове богата дръжка, ножици

BGN 11.84

Наличност
Налично


Опис :
материјали : Дрво, хартија, метал
Големина : За 7 CM висина од околу 4 CM ширина од 2,5 CM
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само log book полици ножици, над gadgets, се заглавени на полица, и не може да се отстрани о
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Куклени къщи
Пол:
Унисекс
Предупреждение:
Не позволявайте на децата да играят сами за предотвратяване на фагоцитозата
Възрастова Група:
5-7 години
Материал:
Дърво
Размери:
L 7 СМ
Номер На Модела:
CCM1245

Избор на клиенти