Категории

.

Категории

.

Sigle head снежна буря млечен коктейл с пасатор млечен коктейл машина търговски мляко, чай с миксер на пяна ZF

Sigle head снежна буря млечен коктейл с пасатор млечен коктейл машина търговски мляко, чай с миксер на пяна ZF

BGN 112.00

Наличност
Налично


Sigle главата снег бура млеко се тресат blender млеко машина комерцијални млеко чај миксер пена
Параметарот :
Модел
Еден млеко се тресат машина
Моќност
180 W
Напон
220 V/50 HZ
Тежина
4kg
Димензија
190*160*530mm
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса.

Основни характеристики

документ:
CE, UR, SASO, CB, CSA, UL, GS, EMC, ETL, EMF, RoHS,LFGB
Функция:
Млечен Шейк, Разбъркване, Смесване, Мляко, Чай И Мармалад
Тип:
Традиционен / Работна Маса
Тип Елементи За Управление:
Бутон
Напрежение На Тока (В):
220V
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Капацитет (л):
Функция За Запазване На Топлината:
No
Мощност (W):
Тип:
Миксер
Начин На Смилане:
Шлифоване без окото
Брой Ножове:
1
Начин На Полагане:
Стойка За Маса / Маса
Материал На Съда:
неръждаема стомана
Подходящ за:
4-5 души
Номер На Модела:
Това е една машина на млечен шейк
Начин На Нагряване:
Друго
Модел:
Това е една машина на млечен шейк
силата на:
180 W
Напрежение:
220V/50HZ
Тегло:
4kg
измерване:
190*160*530мм
Брой Ножове:
1

Избор на клиенти