Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка златни с кухненски смесител месинг луксозни една дръжка топла и студена мивка батерия GZ-8103K

Безплатна доставка златни с кухненски смесител месинг луксозни една дръжка топла и студена мивка батерия GZ-8103K

BGN 92.00 BGN 105.01

Наличност
Налично


1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг) 2.Вентили : Нашата чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори Превозот : 3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите 1. Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност 2. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. 3. Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една година, квалитетот на производот проблеми се оштетени, бесплатна поправка, слободен додатоци се предвидени; ·во Рок од 3 години, квалитет на производи, додатоци, бесплатно, не ги сноси трошоците на додатоци; Контактирајте со нас на : · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.

Основни характеристики

търговска марка:
бекола
Стил:
Модерен
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Повърхностно Покритие:
Полиран
Вид На Спрей:
Няма
Стил:
Един Притежател На Един Отвор
Тип:
Керамична Макара Пластинчатая
Материал На Ядрото На Вентила:
Керамични
Surface Покритие:
Хром
Брой дупки за монтаж:
Една Дупка
Тип Инсталация:
монтира се на палубата
Въртящи Се Или Не:
ДА
Номер На Модела:
GZ-8103K

Избор на клиенти