Категории

.

Категории

.

Двухголовочная електрическа вафельная машина taiyaki сладолед Big Mouth Fish Waffle Taiyaki Baker

Двухголовочная електрическа вафельная машина taiyaki сладолед Big Mouth Fish Waffle Taiyaki Baker

BGN 924.80

Наличност
Налично

Нашиот бренд предности
Двојна глава електрични taiyaki вафли machine_ сладолед Голема Уста Риба Вафли Taiyaki Бејкер Ние сме производител, обезбедување на најконкурентна цена. Нашите производи се редовно ажурирани, ние се задржи развојот на најновите стил производи. Имаме најголем избор на производи во угостителските опрема индустрија. Ние ги користиме најдобрите материјали и додатоци да се направи добар квалитет на производите. Ние сме активни и ентузијастички тим, одржување да се обезбеди exellent услуга. Имаме сигурен соработуваа курир, која може да се обезбеди добар превозот во целиот свет.
пет парчиња сладолед Голема Уста Риба Вафли Taiyaki Бејкер Производител
Опис на производот Модел : NP-610
Моќност : 4.0 KW
Volts : 220/110 50 Hz
Димензии : 710*400*210mm
Вафли големина : 135*78*30мм
Пакување големина : 750*500*230mm
Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201)
N/W : 16 Kg
G/W : 20 кг Материјал од не ' рѓосувачки челик : #201 Working temperature180-220
Мувла алуминиум + Не-стап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty
Двојна глава електрични taiyaki вафли machine_ сладолед Голема Уста Риба Вафли Taiyaki Бејкер
Нашите производи се споредат со другите Објект Нашата Другите 1.жица греење дел е одвоен , над температурата може да не го достигна дното на машината ,може да се заштити електронски компоненти во внатрешноста на телото поефикасно, да го направиме машина животот повеќе подолго, исто така, побезбедно за операторот Греење дел е заедно,температурата внатре е многу високо, имаат влијание на животот на електронски компоненти, исто така, има ризик да се операторот 2.дното на машината ние : на дното на машината е заедно, за да се спречи појавата на дисторзии на телото во транспортниот процес се подели тип допир заварување, лемење заеднички лесно да падне, лесно е да се дисторзии во транспортниот процес 3.

Основни характеристики

Сменяеми Плочи:
вафельница
Характеристика:
Регулируем Термостат, Антипригарная Повърхността За Готвене
документ:
CE
Напрежение На Тока (В):
220V
Номер На Модела:
НП-610
Мощност (W):
4000 W
Мощност (W):
4000 W
Напрежение На Тока (В):
220V

Избор на клиенти