Категории

.

Категории

.

100 компл. 2 в 1 на мебели свързващи фитинги гайка болт комплект камера легло шкаф фитинг Эксцентриковое колело + самонарезающий железен прът K296

100 компл. 2 в 1 на мебели свързващи фитинги гайка болт комплект камера легло шкаф фитинг Эксцентриковое колело + самонарезающий железен прът K296

BGN 78.00 BGN 159.97

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
100 Set 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Конектор Cam Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка K296
Опис :
Име : 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи
Материјал : Железо + Цинк Легура
Површина Заврши : Хром
Пакетот Вклучува :
100 Set Мебел Поврзување Фитинзи ( 1 Set=1 Ексцентричен Тркала + 1 Поврзување Прачка )
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Комплекти Гайки И Болтове
търговска марка:
Оусиндилонг
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
K296

Избор на клиенти