Категории

.

Категории

.

500 бр./лот M3 женски x M3 женски 12 мм черен найлон конфронтация втулка

500 бр./лот M3 женски x M3 женски 12 мм черен найлон конфронтация втулка

BGN 25.10

Наличност
Налично


Ова е за една кеса од 500 парчиња од Црна Најлон ќор-сокак Spacer М3 Женски x М3 Женски 12mm.
Големина : М3-0.5 x 12mm
(3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x 12mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Основни характеристики

is_customized:
Yes
търговска марка:
Джунтер
Направи си Сам пособия:
Електрически
Номер На Модела:
500 бр./лот м3*12 мм черен найлон конфронтация втулка
Стандарт:
Найлон Дистанционно Уплътнение
Материал:
Найлон PA66
Цвят:
Черен
Размер:
M3*12mm

Избор на клиенти