Категории

.

Категории

.

200шт M3 (3 мм) A2 неръждаема стомана Phillips Pan плосък ферменная корона гама от саморезов

200шт M3 (3 мм) A2 неръждаема стомана Phillips Pan плосък ферменная корона гама от саморезов

BGN 11.50

Наличност
Налично


Ова е за една кеса на 200 парчиња М3(3мм) А2 Нерѓосувачки Челик Филипс Пан Рамен Решетка Главата Само Прислушување Завртки Асортиман.
Големина : M3x6mm 25pcs M3x8mm 25pcs M3x10mm 25pcs M3x12mm 25pcs M3x16mm 25pcs M3x20mm 25pcs M3x25mm 25pcs M3x30mm 25pcs Метрички стандардна Спецификација на Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни характеристики

Размери:
Задайте Глава Тава A, Задайте Плоска Глава B, Задайте Ферменную Глава C
is_customized:
Yes
търговска марка:
Джунтер
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
Асортимент от № 304М3
Стандарт:
Ферменная конструкция DIN7981 DIN7982
Материал:
Неръждаема стомана А2 SUS304
гама:
Брой 304М3

Избор на клиенти