Категории

.

Категории

.

M8x12 Пальцевые Винтове С Набраздения Винт Метричен Поцинкована Пакет 10

M8x12 Пальцевые Винтове С Набраздения Винт Метричен Поцинкована Пакет 10

BGN 19.68

Наличност
Налично


Предмет : M8x12 Палецот Завртки Knurled Главата Метрички Цинк Позлатен
d = М8
L = 12mm
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е за 10 парчиња/Многу Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co.,Ltd. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.

Основни характеристики

Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
М8х12
Стил На Шофиране:
Няма
Вид Винт:
Пальцевые Винтове
Стил На Главата:
Апартамент
Материал:
въглеродна стомана
Пакет:
Под 50шт
is_customized:
Yes
размер на резби:
M8
Подаване:
1.25 мм
Дължина:
12mm
Материал:
въглеродна стомана
Завърши:
Покрити С Цинк

Избор на клиенти