Категории

.

Категории

.

Честит свиня, прасе талисман костюм възрастен Аниме cosplay рокля прасе тема cartoony герой Маскотт на карнавалните костюми за училищния карнавал 1989

Честит свиня, прасе талисман костюм възрастен Аниме cosplay рокля прасе тема cartoony герой Маскотт на карнавалните костюми за училищния карнавал 1989

BGN 454.00 BGN 478.40

Наличност
Налично


НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ ,НАЈДОБРА УСЛУГА
**Добредојдовте на нашиот НЕМА.1 МАСКОТА на големо, продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде neutial или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. И обидете се да контактирате со нас преку порака за вашиот проблем. Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
производ големина :
158cm-168cm (5.2 нозе - 5.5 стапки) S
168cm-180cm (5.5 нозе - 5.9 стапки) M
180cm-192cm (6 стапки - 6.3 стапки) L
192cm-200cm (6.3 нозе - 6.6 стапки) XL
200cm-210cm (6.6 нозе - 6.9 стапки) XXL
Производ : brand new
Возрасни Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Возрасни 5'3"(160cm) до 5'11"(180cm) високи и под 200 кг тежина. Ако ви треба поголема или помала големина, ве молиме испратете ни ја вашата висина и тежина. Ние задолжен малку екстра такса за поголем големина.
Вклучени Додатоци : Маскота главата, маскота тело, чевли или чевли маски, ракавици, (опашка), итн.
Материјал : Глава : EPE (не картон). Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал.

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Специална Употреба:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Тема:
Талисман
is_customized:
Yes
Специална Употреба:
Костюми И Аксесоари
Тип Елемент:
Костюми
Отдел Име:
Възрастен
Дължина Ръкав:
Пълен
Герои:
Костюми На Герои От Анимационни Филми
Пол:
Унисекс

Избор на клиенти