Категории

.

Категории

.

5шт 5BK PGI-5BK PGI-5 черно мастило касета за Canon PIXMA iP4200 iP4300 iP4500 iP5200 IP5200R iP5300 MP500 MP510

5шт 5BK PGI-5BK PGI-5 черно мастило касета за Canon PIXMA iP4200 iP4300 iP4500 iP5200 IP5200R iP5300 MP500 MP510

BGN 20.00 BGN 20.64

Наличност
Налично


Тип На Производ
ca Компатибилен PGI-5 BK Мастило Кертриџ i P4200 i P4300 i P4500 i P5200 IP5200 R i P5300 MP500 MP510
5x пакет компатибилен кертриџ(22 ML) Црна
Модел на печатач
ЗА Canon PIXMA
Тип На Мастило
Боја-базирани мастило
Пакет
пластична кеса + без кутија
(се продаваат поединечно во запечатен пакети )
Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,
ве молам оставете ме порака. Цената е различен!
Измеша нарачки во истата серија прифатени.Иста цена with PGI - 5 BK
Сите слики испратени се само за вашиот референца.ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.
Нашата Карактеристики :
1. Новиот Чип,100% компатибилни, мастило касети.
2. 10 година производителот,ISO9001&14001,рок на Гаранција : 3 Години.
3. ЗАЧУВУВАЊЕ 85%~200% од Другите B2 C веб-Сајтови Директно!
4. Најдобри продавачот во Европа,Америка од 2003 година.
5. Најдобар партнер за B2 C,на големо,Drop Shipping.
6. Прифати мали OEM/ODM мин нарачки на цена.
Ве молиме обратете се на вашиот печатач рачно или претходно користениот патрон за точните кертриџ број на модел на
пред да ги купите. Над број на модел треба да се користи само како упатство.
Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе биде пратена од Хонгконг Воздухопловната Пост,EMS,UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.

Основни характеристики

Тип:
мастилницата
Характеристика:
Съвместим
Цвят:
K
търговска марка:
ЦЪФТЕЖ
Съвместим Марка:
КАНОН
Bulk Опаковка:
ДА
Състоянието на патрона:
Пълен
Боядисаната:
ДА
Съвместим Марка:
Мастилено-Струен Принтер Canon
Номер На Модела:
IP4200
is_customized:
Yes
Цвят:
Черен

Избор на клиенти