Категории

.

Категории

.

принтера фланец Drafstation от ляво за плъзгач--s Auto paper take up system media roller за Epson Stylus Pro 4880 7880

принтера фланец Drafstation от ляво за плъзгач--s Auto paper take up system media roller за Epson Stylus Pro 4880 7880

BGN 39.81

Наличност
Налично


Оригиналниот Drafstation Страната Лево за Scroller БарS-1104331
Печатач Компатибилност : /
Производ Големина : 6.3" x 6.3" x 3.9"(160 x 160 x 100 mm)
Нето Тежина : 0.245 kg
Производителот : Mutoh
Пакет и испорака :
1.во светот превозот.(освен некои земја APO/FPO адреса )
2.Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас .
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
4. Сите производи ќе испорака за вас во 3-4 работни денови по потврди плаќањето.
5.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро како одговор.
6. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.
Плаќање :
1.Ние Прифаќаме alipay на
2.Сето ова плаќање се прифати преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот :
1. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Шенжен Град!
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Производите Се Врати Барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5 дена откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).

Основни характеристики

Номер На Модела:
Фланец Drafstation от ляво за плъзгач-S-1104331
търговска марка:
YILINUOSI
Тип:
Друго

Избор на клиенти