Категории

.

Категории

.

Samsung Samsung SCX-4016 SCX-4116 SCX-4216 SCX-4200 SF-560 SF-565 SF-755 SF-565P SF755 принтер, за Samsung Blade

Samsung Samsung SCX-4016 SCX-4116 SCX-4216 SCX-4200 SF-560 SF-565 SF-755 SF-565P SF755 принтер, за Samsung Blade

BGN 31.98

Наличност
Налично

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 10 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Тонер Лекар Ножот За Samsung ML-1510 ML-1710 Употреба За Samsung ML-1510 ML-1610 ML-1740 NL-1750 За Samsung SCX-4016 SCX-4116 SCX-4216 SCX-4200 SF-560 SF-565 SF-755 SF-565 P SF755 Печатач Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Основни характеристики

търговска марка:
ДЕКЕМВРИ
Номер На Модела:
ML-1510 ML-1610 ML-1710 МЛ-1740 ML-1750 МЛ-1755
Тип:
Друго
Детайли За Принтер:
Д-Р Нож
Детайли За Принтер:
За принтер Samusng ML-1510 ML-1610 ML-1710 ML-1740 ML-1750 ML-1755

Избор на клиенти