Категории

.

Категории

.

Mutoh CR for Motor VJ-1204--DF printer parts

Mutoh CR for Motor VJ-1204--DF printer parts

BGN 283.54

Наличност
Налично


Mutoh CR Мотор за / DF-49021
Печатач Компатибилност : / / / RJ-901 C
Дел no. : ГД-49021
Производителот : Mutoh
Пакет и испорака :
1.во светот превозот.(освен некои земја APO/FPO адреса )
2.Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас .
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
4. Сите производи ќе испорака за вас во 3-4 работни денови по потврди плаќањето.
5.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро како одговор.
6. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. Ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени.
Плаќање :
1.Ние Прифаќаме alipay на
2.Сето ова плаќање се прифати преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот :
1. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.
2. Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас во Шенжен Град!
3. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Производите Се Врати Барања :
1.Ве молиме контактирајте со нас во 5 дена откако ќе ја прими стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена е прифатлив за проблеми производи.
2.Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе се направи купување. Ако направите грешка при купување, а потоа ние ќе ви наплаќаат 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена).

Основни характеристики

търговска марка:
YILINUOSI
Номер На Модела:
Двигател Mutoh CR за VJ-1204--DF-49021
Тип:
Друго

Избор на клиенти